500-300-158
biuro@propellet.pl

Certyfikaty

Certyfikaty Naszych Liderów :

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu. Pellet Olimp, jako pierwszy w Polsce, otrzymał certyfikat ENPlus A1. Tak, jak wszystkie produkty firmy Stelmet, posiada także certyfikat FSC.

Certyfikat EN Plus A1
Certyfikan DinPLUS

 

 

barlinek-1„Jako pierwsi w Polsce mamy 2 ścieżki certyfikacji, gwarantujące naszym Klientom, że Pelet Barlinecki ma powtarzalną jakość premium.(…)

Wybierając nasz produkt mają Państwo pewność, że zawsze używamy 100% własnych surowców, czyli 100% naturalnego, ekologicznego drewna.

Certyfikat EN Plus A1
Certyfikan DinPLUS

 

pellet_worek_nowyJakość peletu Olczyk potwierdzają dwa najbardziej prestiżowe europejskie certyfikaty jakości (Din-Plus i EN-Plus A1), które Tartak Olczyk posiada już od kilku lat jako jeden z nielicznych producentów w Polsce. Nieodzownym elementem podczas produkcji peletu w Tartaku Olczyk jest stały nadzór i zakładowa kontrola jakości przeprowadzana co godzinę przez wykwalifikowany personel.

Certyfikat EN Plus A1
Certyfikan DinPLUS

ignis3

 

Pellet drzewny produkowany przez Greenagro to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem DIN Plus. Pellet powstaje wyłącznie z naturalnych, wyselekcjonowanych surowców i pozostałości pochodzących z przerobu drewna, sprasowanych pod wysokim ciśnieniem trocin drzewnych, ścinków i wiórów ma zastosowanie w produkcji energii i ciepła…

Certyfikat EN Plus A1

 

Najważniejszym czynnikiem przy zakupie pelletu oprócz ceny jest jego jakość. W trosce o zadowolenie nasz klientów oferujemy certyfikowane produkty firm Stelmet, Barlinek, Tartak Olczyk oraz Green Agro. Aby zrozumieć na czym polegają normy oraz certyfikaty zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez firmę Stelmet: